06.04.2021р. – засідання Вченої ради

Шановні колеги, 06 квітня 2021 р. о 14 год. 00 хв. (zoom)   відбудеться засідання Вченої ради ОНАХТ

1. Підсумки наукової та науково-технічної діяльності ОНАХТ.

Проректор з наукової роботи Поварової Н.М.

1. Про призначення двох рецензентів та визначення структурного підрозділу для проведення попередньої експертизи дисертаційної роботи.

Проректор з наукової роботи Поварова Н.М.

1. Про перезатвердження скоригованих тем дисертаційних робіт та про зміну наукового керівника.

1. Про відрахування з аспірантури.

1. Затвердження Положень і змін до них з основної діяльності та проструктурні підрозділи ОНАХТ.

1. Про рекомендацію до друку.

1. Про підтримку на вакансію член-кореспондента НАН зі спеціальності – Регіональна економіка:

7.1) ректора Національного університету «Полтавська політехніка
імені Юрія Кондратюка», доктора економічних наук,
професора, лауреата Державної премії в галузі науки і техніки України Онищенка Володимира Олександровича;

7.2) заступника директора з наукової роботи ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України», доктора економічних наук Обиход Ганни Олександрівни.

1. Різне.