07.06.2019 року Засідання Вченої Ради ОНАХТ

Шановні колеги,  07 червня  2019 р. о 13 год. 45 хв. в ауд. Б-210  відбудеться засідання Вченої ради ОНАХТ

1.Підвищення ефективності організації освітнього процесу.

Проректор з НП та НР Трішин Ф.А.

2.Про готовність до семестрового підсумкового контролю та атестації випускників.

Начальник навчального відділу Дец Н.О.

3.Обговорення проекту Положення НАЗЯВО про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.

Директор Навчально-методичного центру забезпечення якості вищої освіти Мураховський В.Г.

4.Затвердження навчальних планів.

5.Про обрання за конкурсом на посади завідувачів кафедр та професорів кафедр (таємне голосування).

6.Про подання до вченого звання професора та доцента (таємне голосування).

7.Про затвердження навчальних програм навчальних дисциплін для підготовки здобувачів вищої освіти доктор філософії.

8.Про перезатвердження тем дисертаційних робіт.

9.Про внесення змін до Правил прийому до Одеського технічного коледжу, Механіко-технологічного коледжу, Коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу, Коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ в 2019 році.

10.Затвердження Положень і змін до них з основної діяльності та про структурні підрозділи ОНАХТ.

11.Про рекомендації до друку.

12.Про зміни у структурі академії.

Голова постійно-діючої комісії з розвитку та удосконалення структури академії  Хобін В.А.

13.Різне.