05.11. 2019 – засідання Вченої ради

Шановні колеги, 05 листопада  2019 р. о 13 год. 45 хв. в ауд. Б-210  відбудеться засідання Вченої ради ОНАХТ

1.Аналіз ефективності та оптимізація освітніх програм.

Проректор з НПтаНР Трішин Ф.А.

2.Підвищення якості та ефективності курсового та дипломного проектування і  виконання

магістерських робіт.

Голова комісії з дипломного, курсового проектування і практичної підготовки Ткаченко Н.А.

3.Про подання до вченого звання професора та доцента (таємне голосування).

4. Про обрання за конкурсом на посади декана факультету, завідувачів  кафедр та  професорів

кафедр (таємне голосування).

5. Затвердження теми докторської дисертаційної роботи.

6. Про надання права наукового керівництва аспірантами та здобувачами.

7. Про перезатвердження наукового керівника.

8. Затвердження лімітів стипендіатів.

Начальник планово-фінансового відділу Осипова І.В.

9. Про рекомендацію до друку.

Ректор Єгоров Б.В.