07.03.2017р.- засідання Вченої ради

Шановні колеги, 07 березня  2017 р. о 13 год.45 хв. в ауд. Б-210  відбудеться засідання Вченої ради ОНАХТ

1. Про стан профорієнтаційної роботи на факультеті технології зерна, хлібопродуктів, кондитерських виробів, комбікормів і біопалива, на факультеті технології вина та туристичного бізнесу

Декан факультету ТЗХКВіБ Соц С.М.,

декан факультету ТВта ТБ Саркісян Г.О.

1. Аналіз кадрового забезпечення науково-педагогічними кадрами.

Начальник відділу кадрів Базутова Т.В.

1. Про зміну назв відокремлених структурних підрозділів: Технікуму промислової автоматики, Технікуму газової та нафтової промисловості, Механіко-технологічного технікуму.
  1. Про створення випускових кафедр у технікумах, що входять до складу ОНАХТ.
  1. Затвердження акредитаційних, ліцензійних справ та супутніх документів.

Директор Навчально-методичного центру забезпечення якості вищої освіти Мураховський В.Г.

1. Затвердження Положення про Всеукраїнську ОлімпіадуОдеської національної академії харчових технологійдля професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.
  1.  Про профілактику правопорушень.

Ректор Єгоров Б.В.

1. Різне.

Увага! В порядку денному можливі зміни та доповнення.